• Матеріально-технічна база

Відомості про показники матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності

Матеріально-технічна база Відокремленого структурного підрозділу «Путивльський фаховий коледж Сумського НАУ» повністю забезпечує проведення освітнього процесу з усіх ліцензованих спеціальностей.

Коледж має:

Загальна площа навчально-лабораторних приміщень складає 2172,6 м².

Освітній процес сплановано у дві зміни:

1 зміна – денна форма навчання 680 студентів з розрахунку максимально можливої кількості студентів ліцензійних обсягів всіх чинних ліцензій, що становить на одного студента 3,2 м²;

2 зміна – заочна форма навчання для максимальної кількості 200 студентів, що становить на одного студента 10,9 м²

Станом на 01.09.2023 р. у коледжі навчається 626 студенти. З них:

1 зміна – денна форма 591 студент (на одного студента 3,7 м²);

2 зміна – заочна форма 35 студентів (на одного студента 62,1 м²).

У коледжі створені необхідні умови для організації та ведення освітнього процесу, організовано необхідні безпечні умови праці і навчання, щорічно контролюється стан газових та електричних мереж.

Житлова площа гуртожитку на 320 місць - 2371,2 м², що на одного проживаючого складає 7,41 м². Це дає можливість забезпечити всіх іногородніх студентів житлом. Створені всі умови для проживання студентів, приготування їжі, прання білизни, прасування, діють гігієнічні кімнати, душова, ізолятор.

Для заняття фізичною культурою є спортивна зала загальною площею площею 268,4 м² та стадіон загальною площею 9637 м² з футбольним полем, хокейною коробкою (корт), волейбольною та баскетбольною площадками, спортивним майданчиком.

Їдальня коледжу займає загальну площу 152,8 м² та облаштована залою на 140 місць та буфетом, забезпечена технологічним обладнанням.

Коледж має власну бібліотеку загальною площею 208 м², з яких читальна зала – 120 м² на 60 посадочних місць.

Загальна чисельність бібліотечного фонду становить 43 442 примірника. З них: навчальної літератури - 58% від загальної кількості фонду; наукової літератури (довідкова, наукова, науково-популярна, інструктивно-методична) - 42%. Бібліотека коледжу забезпечує доступ до навчальної та наукової інформації на різноманітних носіях (підручники, навчальні посібники, періодика, аудіо - відеодокументи, електронні документи, бази даних, у тому числі, бази даних Інтернет і ін.) у достатній кількості, що задовольняє потребу учасників освітнього процесу на 100%.

У коледжі облаштовано 2 комп’ютерні лабораторії на 20 та 13 робочих місць(комп'ютерів). Комп'ютерні лабораторії забезпечені сучасними пакетами прикладних навчальних та контролюючих програм: Windows 10; MS Office 2013, 2016, OpenOffice, Adobe Acrobat Reader, Total Commander, FAR,7-Zip, WinZip, DjVuerPro DirectX, 1 С: підприємство 7.7, PhotoShop, Corel DRAW, AutoCAD, Конструктор тестів, ABBYY FineReader, Pragma, GoogleChrome, MozillaFirefox. Комп’ютери, які використовуються в навчальних цілях, об’єднані в локальну мережу та підключені до світової мережі Internet. Лабораторії облаштовані проекторами, сканером та принтером. Для організації дистанційної форми навчання є відеокамери, мікрофони та аудіоколонки.

Для впровадження інформаційних технологій у коледжі створено стовідсоткове покриття мережею Internet навчальних аудиторій через Wi-fi, 18 навчальних аудиторій облаштовано мультимедійними установками, що становить 58% навчальних аудиторій коледжу.

Відповідно до вимог, кабінети і лабораторії паспортизовані, закріплені за викладачами і оснащені згідно переліків типового обладнання. Санітарно-технічні умови кабінетів і лабораторій відповідають вимогам Законів України «Про охорону праці», «Про охорону здоров’я», «Про пожежну безпеку», у відповідності до яких студенти при проведенні лабораторно-практичних робіт отримують інструктажі з охорони праці та техніки безпеки.