• Стипендіальне забезпечення

РЕЙТИНГИ НА ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ

з 01.01.2024 р. по 30.06.2024 р.


До уваги студентів, які мають право на отримання соціальної стипендії!

Студенти пільгових категорій, які зараховані на денну форму навчання за державним замовленням і яким з урахуванням рейтингу не призначено академічну стипендію (крім дітей-сиріт та осіб з їх числа), мають право отримувати соціальну стипендію, розмір якої становить 890 грн. Діти-сироти й особи з їх числа можуть отримувати одночасно й академічну стипендію (у разі її призначення за результатами семестрового контролю), і соціальну стипендію.

Інформація для студентів нового набору

Для призначення соціальної стипендії з вересня місяця поточного року першокурсники пільгових категорій повинні протягом вересня 2023 року подати до виховного відділу два екземпляри необхідних пакетів документів. Із переліком пільгових категорій студентів і необхідних документів для призначення соціальної стипендії можна ознайомитися на сайті коледжу, розділ «Стипендіальне забезпечення».

Студентам, які нададуть документи пізніше 29 вересня, стипендія буде призначатися з фактичного місяця подачі письмової заяви з необхідними пакетами документів. Тому просимо не зволікати зі своєчасною подачею документів.

Роз’яснення та консультації щодо подачі документів можна отримати у Головного бухгалтера Чернякової Олени Анатоліївни за телефоном: (099)-41-40-466.


НОРМАТИВНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО СТИПЕНДІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ


СКЛАД СТИПЕНДІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ